Artykuły Fryzjerskie L'Oreal

 

Ponad pięć lat temu zaczęliśmy współpracę ze znaną marką L'Oreal. Od tego czasu rozwinęliśmy się i staliśmy się jednym z największych sprzedawców tej marki w Polsce. Nasz rozwój spowodowany jest głównie dzięki wielkiemu zainteresowaniu produktami do włosów L'Oreal ze specjalnej oferty dla salonów fryzjerskich. L'Oreal jest jedną z najbardziej znanych marek w naszym kraju produkującą Artykuły fryzjerskie. Szczególnie wśród polskich fryzjerów. Jednak oprócz tego że jest znaną marką jest też zaliczana do grupy najbardziej profesjonalnych i prestiżowych producentów w tej branży.

Dowodem profesjonalizmu firmy może być szeroka lista ambasadorów L'Oreal do której zaliczają się takie sławy jak Jennifer Lopez, Claudia Schiffer, Hugh Laurie oraz wiele innych gwiazd światowego formatu. Z marką tą współpracuje też wielu ekspertów z dziedziny stylizacji włosów znanych przez wszystkich specjalistów z branży.

Firma L'Oreal słynie też z innowacyjności swoich produktów. Ich patenty poprawiające skuteczność kosmetyków służą nam już od wielu lat. Uznawani są za pionierów jeśli chodzi o badania nad kosmetykami i przeznaczają na to znaczącą część swoich środków. Dzięki temu ich produkty należą do najskuteczniejszych, najbezpieczniejszych dla klientów, co jest najważniejszymi właściwościami które powinny spełniać dobre kosmetyki do włosów.

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu