Koloryzacja włosów - Loreal

Marzysz o tym, żeby wyróżniać się z tłumu? Chcesz zachwycać wszystkich dookoła niezwykłym kolorem włosów? Jednocześnie boisz się, że trwała koloryzacja zniszczy i osłabi Twoje włosy? Odpowiedź na te oraz wiele innych pytań dotyczących farbowania włosów przynosi marka Loreal. Opracowana przez nią formuła zabiegu, jakim jest koloryzacja włosów, pozwoli Ci osiągnąć doskonałe rezultaty – bez efektu sztuczności, bez zniszczenia włosów.

Francuska marka Loreal istniejąca na rynku od 1009 roku, z powodzeniem funkcjonuje. Bardzo szybko udało jej się zdobyć czołową pozycję wśród innych konkurencyjnych firm. Ponadto, cieszy się ogromnym zaufaniem Klientów z całego świata. Do sukcesu marki przyczyniły się innowacyjne, świeże pomysły oraz wizja na przyszłość. Wszystko to osiągnął Eugene Schueller - młody chemik, absolwent francuskiej politechniki chemicznej.

W kwestii koloryzacji włosów, marka Loreal w zasadzie nie ma sobie równych. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że paryska firma rozpoczęła swoją działalność właśnie od wprowadzenia na rynek fryzjerski preparatu przeznaczonego do farbowania włosów. Oczywiście, w tym czasie istniały już specyfiki zmieniające barwę włosów. Jednak wynalazek Schueller’a był innowacyjny w porównaniu do innych. Była to bowiem pierwsza bezpieczna koloryzacja włosów. Na czym polegało owe bezpieczeństwo? Mianowicie, wszystkie dotychczasowe kosmetyki farbujące włosy miały bardzo szkodliwy wpływ na nie. Efektem koloryzacji były uszkodzone i osłabione włosy i trzeba było stosować wiele skomplikowanych technik aby pielęgnacja włosów przyniosła skutek. Jednak nie to było najgorsze. Stosowane powszechnie preparaty sprawiały, że w efekcie włosy po ufarbowaniu wyglądały sztucznie, barwy były zbyt intensywne i nienaturalne. Założyciel formy Loreal opracował nową recepturę, która sprawiła, że koloryzacja włosów stała się mniej inwazyjna, a uzyskany kolor był delikatny, wyglądał świeżo i naturalnie. Kosmetyki te nie posiadały szkodliwej henny oraz soli mineralnych. Jak zatem widać, Loreal jest prekursorem w nowoczesnej koloryzacji włosów.

Przez lata swojego istnienia paryska marka Loreal konsekwentnie dążyła do przodu starając się coraz bardziej unowocześniać swoje produkty. Dzięki temu, współcześnie istnieje szeroka gama produktów stworzonych z myślą o zabiegu fryzjerskim, jakim jest koloryzacja włosów. Marka opracowała 2 podstawowe serie kosmetyków przeznaczonych do farbowania, z czego każda z nich posiada szereg produktów:

 1. trwała koloryzacja włosów:

 • głęboki kolor

 • zmysłowe kolory

 • w piance

 1. koloryzacja włosów bez amoniaku:

 • kolor pełen refleksów

Wszystkie produkty do farbowania włosów Loreal podzielone są na gamy. W związku z tym, wyróżnić można następujące rodzaje preparatów do przeprowadzania koloryzacji:

 1. Casting Crème Gloss

 2. Excellence

 3. Récital Préférence

 4. Féria Préférence

 5. Sublime Mousse

Z racji tego, że marka działa już przeszło 100 lat, odznacza się doświadczeniem. Pomimo wiekowego wieku, co w przypadku firm jest ważnym i znaczącym osiągnięciem, Loreal potrafi łączyć innowacyjne pomysły z tradycyjnymi recepturami. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kosmetyki, zarówno te do koloryzacji włosów, jak i wszystkie inne, odznaczają się na rynku doskonałą jakością. Dodatkowym potwierdzeniem tego jest fakt, że najlepsi fryzjerzy z całego świata chętnie sięgają po produkty Loreal i z powodzeniem stosują je w swoich salonach fryzjerskich. Na szczęście, wszystkie te kosmetyki bez problemu można dostać w wielu sklepach kosmetycznych. Umożliwia to przeprowadzenie profesjonalnej koloryzacji włosów samodzielnie, we własnym domu.

Koloryzacja włosów z Loreal pozwoli Ci osiągnąć zachwycające rezultaty. Farbowanie włosów z paryską marką to coś więcej niż tylko koloryzacja. To również ochrona Twoich włosów. Zacznij już dziś olśniewać wszystkich doskonałą fryzurą. Zainwestuj w kosmetyki do koloryzacji włosów Loreal. Zainwestuj w zdrowie i piękno! Zaufaj marce, której ufają już miliony.

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu