INTENSE REPAIR – LOREAL

Kto z nas nie potrzebuje intensywnej odbudowy włosów? Szczególnie dzisiaj, kiedy niezwykle wiele czynników ma tak negatywny wpływ na kondycję naszych włosów. Między innymi, niezdrowa dieta, kiepski stan zdrowia, szkodliwa stylizacja włosów, koloryzacja czy zanieczyszczenia to tylko niektóre z wielu rzeczy, które negatywnie oddziałują na stan naszych włosów. Na szczęście, producenci kosmetyków fryzjerskich dbają o to, aby produkty były coraz bardziej profesjonalne. Dzięki innowacyjnym pomysłom, działanie wielu preparatów jest rewelacyjne. Warto skorzystać z serii kosmetyków Intense repair marki Loreal. Została opracowana z myślą o włosach bardzo zniszczonych i osłabionych.

Wybierając kosmetyki do włosów, należy pamiętać o podstawowej zasadzie. Mianowicie, chodzi o to, by preparaty były dobrane właściwie do rodzaju włosów i ich problemów. Nie można stosować, np. szamponu do włosów przetłuszczających się, jeśli ma się problemy z włosami przesuszonymi. Właściwy wybór kosmetyków to podstawowy i pierwszy krok do profesjonalnej pielęgnacji.

Seria Intense repair opracowana przez ekspertów Loreal dedykowana jest tym wszystkim, którzy potrzebują odbudować swoje zniszczone włosy, ale intensywnie i również od wewnątrz. Tworzą ją trzy podstawowe produkty:

  1. Szampon Intense repair

Nie tylko odżywia i wygładza włosy na całej ich długości, ale także dyscyplinuje je. Opracowany zgodnie z technologią Cuti Liss System, zawiera aminokwasy, proteiny, witaminę B6 oraz ceramidy. Wszystkie te składniki służą odbudowie włosa nie tylko od zewnątrz, ale także poprzez wniknięcie głęboko w jego strukturę. Włosy stają się odporniejsze na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Dodatkowo, witamina B6 sprawia, że stają się sprężyste. Szampon koncentruje swoje działanie na tych strefach włosów, które naprawdę tego potrzebują.

  1. Maska Intense repair

Przeznaczona do włosów suchych. Maska została opracowana, podobnie jak szampon, w oparciu o technologię Cuti Liss System. Dzięki temu wzmacnia suche włosy od wewnątrz i wygładza na zewnątrz. Włosy stają się nie tylko odżywione i lśniące, ale także zdyscyplinowane na całej ich długości. Zawiera ceramidy, aminokwasy, proteiny oraz witaminę B6. Ta ostatnia dodatkowo sprawia, że włosy stają się sprężyste.

  1. Spray Hydra repair

Powstał w oparciu o technologię Cuti Liss System. Zawiera składniki, które odżywiają i odbudowują włosy tak na zewnątrz, jak i wewnątrz – aminokwasy, proteiny, ceramidy oraz witaminę B6. Tym, co wyróżnia ten produkt jest jego błyskawiczne działanie. Ze sprayem Hydra repair osiąga się natychmiastowy efekt zdrowych, lśniących i mocnych włosów.

Cała seria opracowana przez Loreal – Intense repair – ma na celu nawilżenie włosów suchych. Jak wiadomo, w dzisiejszych czasach wiele czynników przesusza włosy. Najczęściej, włosy ulegają przesuszeniu pod wpływem czynników mechanicznych – suszenie gorącym powietrzem, układanie przy użyciu prostownicy. Poza tym wszelkie zabiegi mające na celu ufarbowanie włosów, czy też działanie promieni słonecznych, gorące powietrze w pomieszczeniach – wszystko to sprawia, że włosom brakuje witalności i blasku. Właśnie dlatego została stworzona seria kosmetyków Intense repair – kosmetyków, które nie tylko sprawią, że włosy będą wyglądały na zdrowsze, ale faktycznie takie się staną. Pomogą Ci w tym produkty paryskiej marki Loreal. Warto jej zaufać, tak jak zrobiły to już miliony klientów z całego świata, ponieważ posiada wiekową tradycję i doświadczenie. Jednocześnie nie boi się innowacyjnych rozwiązań. To właśnie Loreal stał się prekursorem w dziedzinie zdrowej koloryzacji włosów! Od 1909 roku marka ta nieustannie się rozwija. Przez cały ten czas zdążyła już zdobyć ugruntowaną pozycję w czołówce najlepszych firm specjalizujących się w produkcji kosmetyków fryzjerskich. Produkty Loreal, z powodzeniem stosowane przez profesjonalistów w ich salonach fryzjerskich, zdobyły ich uznanie i zaufanie, co jest kolejnym poświadczeniem znakomitej jakości preparatów do włosów tej marki. To właśnie Loreal dyktuje światowe trendy w modzie.

Już dziś możesz mieć zdrowe, lśniące i piękne włosy! Zaufaj marce Loreal i wybierz kosmetyki do włosów suchych i zniszczonych – Intense repair.

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu