LOREAL Expert Liss Ultime - Szampon wygładzający do włosów niezdyscyplinowanych

 

Kosmetyki profesjonalne do włosów puszących się i niezdyscyplinowanych pomagają ujarzmić niesforne kosmyki i wygładzić je, nadając im pełnego życia blasku. Bardzo skuteczny w tej dziedzinie jest szampon Expert Liss Ultime Loreal.

Kosmetyki tej marki są najwyższej jakości preparatami fryzjerskimi, które dzięki bogactwu składników odżywczych, docierają głęboko do struktury włosa i odbudowują go. Szampon Expert Liss Ultime skutecznie odpręża i wygładza włókno, zapobiegając puszącej się i niezdyscyplinowanej fryzurze.System Liss Ultime Oil Incell pozwala wniknąć olejkom nawilżającym do wnętrza łodygi i zregenerować jej uszkodzone partie. Dzięki temu, niepokorne włosy stają się łatwe w rozczesaniu i stylizacji.

Odżywcze olejki zawarte w szamponie to oliwa z oliwek i olej arganowy o sprawdzonym działaniu odżywiającym i nawilżającym. Za ich pomocą włosy odzyskują piękny zdrowy blask i siłę. Są gładkie, lśniące i pozostają pod całkowita kontrolą.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu