Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL INOA – Odżywczy Aktywator 6%

 

Decydując się na zabieg koloryzacji, najlepszą alternatywą są profesjonalne farby do włosów. Rezultaty ich użycia są prawie całkowicie do przewidzenia. Uzyskany kolor pokrywa się z pożądanym. Nie tylko dlatego dobrze jest wybrać farby fryzjerskie. Są one o wiele bardziej bezpieczne dla struktury włosa niż te, kupione w zwykłych sklepach.

Profesjonalna koloryzacja włosów jest gwarantem naprawdę udanego zabiegu. Linia Loreal INOA stworzyła preparaty, które wzbogacają kosmyki o naturalne, pełne życia odcienie. Farby fryzjerskie Loreal są dwu- lub trzy-składnikowe w zależności od rodzaju koloryzacji. Mieszanka, przygotowywana bezpośrednio przed zabiegiem, gwarantuje świeżość preparatu i jego niezwykłą skuteczność.

Do stworzenia końcowej emulsji, potrzebny jest Odżywczy Aktywator, który przeznaczony jest wyłącznie do stosowania w połączeniu z preparatami do farbowania serii Loreal INOA. Sześcio-procentowe stężenie gwarantuje niską szkodliwość dla łodygi, jednak zalecane jest przestrzeganie wszelkich środków ostrożności, podczas zabiegu.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu