Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Absolut Repair - Ampułki regenerujące do włosów uwrażliwionych (do spłukiwania)

 

Ampułki regenerujące do włosów uwrażliwionych stanowią ekskluzywną terapię intensywną. Preparat Expert Absolut Repair jest profesjonalną odżywką do spłukiwania o skondensowanym działaniu odżywiającym. Dzięki zaawansowanemu technologicznie systemowi Powercell Repair Lactic Acid włosy odzyskują utraconą siłę i witalność.

Kwas mlekowy w składzie preparatu Expert Absolut Repair tworzy połączenia jonowe pomiędzy łańcuchami keratynowymi wewnątrz łodygi włosa, dzięki czemu jego włókno zostaje odbudowane i skutecznie wzmocnione. Fryzura zostaje więc zregenerowana na najniższym poziomie struktury, przez co włosy są naturalnie wzmocnione i gotowe do walki z czynnikami zewnętrznymi.

Kuracja do spłukiwania profesjonalnymi ampułkami przywraca włosom naturalną siłę i witalność. Stają się one sprężyste i pełne blasku, nie matowieją i nie łamią się, a końcówki przestają się rozdwajać. Nawilżenie dociera do całej długości kosmyków, dzięki czemu włosy są zdrowe i trwale odbudowane.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu