Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Full Volume Extra - Pianka nadająca włosom ekstra objętość

 

Pianka nadająca włosom ekstra objętość Techni Art Full Volume Extra jest wysokiej skuteczności preparatem do stylizacji. Podnosi włosy od nasady, gwarantując efekt puszystej, pełnej życia i gęstej fryzury.

Preparat zalecany jest do stosowania w przypadku każdego rodzaju włosów, ale szczególnie polecana jest do włosów półdługich i długich. Nadaje im lekkości i zapewnia wspaniałe rezultaty obfitej fryzury. Loreal Techni Art Full Volume zawiera filtry UV, które chronią przed wysuszającym słońcem oraz wiatrem. Preparat nadaje włosom blasku i witalności, nie obciążając i nie niszcząc ich. Zapewnia mocne utrwalenie podniesionej fryzury, dzięki czemu można się cieszyć stylizacją nawet do 24 godzin.

Opatentowana formuła pianki Techni Art Full Volume otula włosy naturalnie je unosząc. Przynosi wspaniały efekt modnej, zdrowej i pełnej blasku fryzury. Radzi sobie nawet z włosami cienkimi i delikatnymi. Skutecznie zwalcza efekt zmęczonych i pozbawionych życia, matowych kosmyków.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu