Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Volume Architekt - Emulsja do modelowania nadająca objętość

 

Cienkie i delikatne włosy dość trudno poddają się stylizacji. Aby wymodelowana fryzura była efektownie wykończona i pełna życia, zaleca się stosowanie preparatów nadających objętość.

Emulsja do modelowania Loreal jest doskonałym rozwiązaniem, aby podnieść słabe kosmyki i nadać im wyrazu. Preparat Techni Art Volume Architekt wyraźnie pogrubia włosy i unosi je u nasady, co daje efekt pięknej, zadbanej fryzury. Zawarty w kosmetyku kompleks Micronised Air Pump Technology gwarantuje napowietrzenie włosów i uwydatnienie bujnej fryzury.

Formuła emulsji zdecydowanie ułatwia stylizację, przez niezwykłą łatwość w rozprowadzeniu preparatu. Profesjonalny produkt Loreal nadaje włosom sprężystość i satynową miękkość w dotyku. Zabezpiecza fryzurę przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury urządzeń do stylizacji. Średnio mocna siła utrwalenia gwarantuje piękny wygląd wymodelowanych włosów nawet do 24 godzin, nie pozostawiając widocznego osadu na powierzchni kosmyków.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu