Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Absolut Repair Cellular - Termoaktywna pielęgnacja odbudowująca i chroniąca włosy (bez spłukiwania)

 

Odżywki do włosów Loreal są najlepszej jakości preparatami fryzjerskimi, dzięki którym włosy są skutecznie i długotrwale odżywione i zregenerowane. Gama odżywek, masek i mleczek bez spłukiwania to specjalnej formuły kosmetyki, które dzięki pozostawieniu ich na włosach, wydłużają maksymalnie swoje działanie. Działają jak serum. Nawilżają i chronią jednocześnie oraz poprawiają wygląd fryzury.

Odżywka Expert Absolut Repair Cellular dzięki systemowi Thermo Cell Repair Amidocell odbudowuje zniszczone partie włosa i chroni je przez ciepłem suszarki, prostownicy lub lokówki. Termoaktywne składniki uwalniane są pod wypływem ciepła. Dzięki stylizacji suszarką, włosy nie są poddane szkodliwemu działaniu wysuszającemu, a regeneracyjnemu, ponieważ odżywcze substancje wnikają w głąb włosa.

Cząsteczka Incell pomaga wniknąć do wnętrza struktury i odbudować włosy na poziomie komórkowym. Z kolei dyscyplinująca skrobia skutecznie odżywia i przywraca włosom witalność.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu