Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

DULCIA ADVANCED UTRWALACZ

 

Profesjonalny preparat do trwałej ondulacji Dulcia Advanced skutecznie utrwala zabieg stylizacyjny. W czasie zabiegu należy zdiagnozować najpierw rodzaj włosów i wybrać odpowiedni reduktor Dulcia Advanced. Umyte włosy szamponem Pro-Classic Texture przygotować do zabiegu, ewentualnie aplikując odżywkę Profesional Advanced.

Reduktor powinien być aplikowany na włosy uprzednio zawinięte na wałki. Preparat powinien być nakładany trzykrotnie. Po zastosowaniu płynu, należy nałożyć na fryzurę folię i potrzymać 15 minut. Podczas zabiegu, nie powinno się manipulować skrętu. Po upływie czasu, należy spłukać włosy obficie wodą, nie zdejmując wałków, a następnie osuszyć je ręcznikiem. Kolejnym działaniem jest nałożenie utrwalacza Dulcia Advanced i pozostawienie go przez 10 minut. W trakcie działania preparatu, należy usunąć wałki i wmasować utrwalacz we włosy, po czym spłukać preparat.

Utrwalacz Dulcia Advanced jest niezwykle trwały. Pozwala utrzymać zabieg trwałej ondulacji przez długi okres czasu. Loki i fale nie rozprostowują się.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu