Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL DULCIA ADVANCED N.0 - Płyn do trwałej ondulacji do włosów naturalnych, opornych na skręt

 

Preparaty stosowane przy zabiegach trwałej ondulacji muszą być niezwykle mocne w swoim działaniu. Płyny Dulcia Advanced stanowią profesjonalne akcesoria fryzjerskie. Kosmetyki Loreal do zabiegów chemicznych to najwyższej jakości produkty, stosowane przez najlepszych fryzjerów.

Płyn do trwałej ondulacji Dulcia Advanced N.0 jest preparatem nakładanym na włosy w początkowej fazie zabiegu. Jest wysokiej skuteczności produktem, działającym również na kosmyki wyjątkowo odporne na skręt. Dzięki niemu osoby o cienkich i delikatnych prostych włosach mogą poddać się trwałej ondulacji i cieszyć się jej efektem naprawdę długo.

Dulcia Advanced N.0 jest stosowany w połączeniu z utrwalaczem Loreal. Dzięki temu połączeniu, zabieg trwałej ondulacji przynosi zadowalające rezultaty mocnej i pełnej życia fryzury. Podczas trwałej ondulacji należy stosować profesjonalne kosmetyki do włosów zniszczonych Loreal, aby maksymalnie zmniejszyć ryzyko przesuszenia włosów.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu