Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Liss Ultime - Serum nabłyszczające do włosów niezdyscyplinowanych (bez spłukiwania)

 

Włosy puszące się i niezdyscyplinowane wymagają skutecznego ujarzmienia za pomocą odpowiednich preparatów, stosowanych przez stylistów. Loreal Expert Liss Ultime to profesjonalne produkty fryzjerskie, które pomagają wymodelować gładką fryzurę oraz jednocześnie odżywiają i nawilżają włosy.

Serum nabłyszczające do włosów niezdyscyplinowanych, nie wymagające spłukiwania, działa regenerująco przez cały czas, zapewniając piękny blask i gładką powierzchnię łodygi. System Reflexium to starannie dobrane składniki aktywne, które wzbogacają włosy w wyjątkowy połysk i sprężystość. Stosowanie Serum Loreal nie wymaga czasu, aby rezultaty były widoczne.

Efekt gładkości i jedwabistej miękkości jest natychmiastowy, już po pierwszym użyciu. Oleiste serum, nakładane na wilgotne włosy bezpośrednio przed modelowaniem pozwala zapanować nad matową puszącą się fryzurą, przynosząc wspaniałą gładkość i promienistość włosów.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu