Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL DULCIA ADVANCED N.3 - Płyn do trwałej ondulacji do włosów bardzo uwrażliwionych

 

Produkty fryzjerskie Loreal stanowią gamę profesjonalnych preparatów stosowanych przez ekspertów. Płyny do trwałej ondulacji Dulcia Advanced dzielą się ze względu na stopień siły działania. Włosy mocno uwrażliwione, suche i zniszczone wymagają specjalnej uwagi fryzjera.

Jeżeli upragniona jest piękna burza loków, można przeprowadzić zabieg trwałej ondulacji, pod warunkiem, że zachowane zostaną wszelkie środki ostrożności i dobrany będzie odpowiedni produkt utrwalający. Płyn Dulcia Advanced N.3 jest preparatem dostosowanym do potrzeb słabej i wrażliwej fryzury. Dzięki zaawansowanej technologii produktów Loreal, zmniejszone zostało do minimum ryzyko trwałego zniszczenia struktury włosa. Dulcia Advanced N.3 jest najdelikatniejszym spośród płynów do zabiegów chemicznych. Mimo to, w połączeniu z utrwalaczem Loreal, gwarantuje trwałe i zadowalające efekty kręconych i falowanych włosów.

Przed zastosowaniem preparaty, należy zapoznać się z instrukcją i dostosować się do wskazówek producenta.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu