Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Infinium Lumiere Flexible "1" - Lakier do włosów elastycznie utrwalający

 

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie gwarantują najwyższej jakości pielęgnację i stylizację włosów.

Lakier Loreal Infinium Lumiere Flexible o pierwszej mocy utrwalenia jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą skutecznie utrwalić fryzurę, nie nadając jej sztucznego wyglądu. Preparat, rozpylony na wymodelowanych włosach, zapewnia średniej mocy utrwalenie, dzięki elastyczności swojej formuły.

Lakier Infinium Lumiere Flexible nadaje sprężystość fryzurze i piękny, promienny blask, za sprawą zawartego ekstraktu z macicy perłowej. Włosy zostają intensywnie nabłyszczone, utrwalone, pozostając lekkimi i elastycznymi. Lakier umożliwia kilkakrotną stylizację, wyczesując go i aplikując ponownie. Szybkoschnąca formuła zdecydowanie ułatwia modelowanie.

Preparat Infinium Lumiere Flexible o średnim utrwaleniu nie pozostawia sztywnej powłoki na włosach, która wygląda sztucznie i niekorzystnie. Fryzura zostaje na swoim miejscu, wyglądając naturalnie i emanując intensywnym blaskiem.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu