Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Mix Supreme Smooth - Wygładzający krem odżywczy do włosów suchych

 

Połączenie właściwości odżywczo-nawilżających oraz modelujących w jednym preparacie, daje zaskakująco szybkie rezultaty widocznie zdrowej fryzury. Profesjonalny krem Techni Art Supreme Smooth skutecznie wygładza włosy suche, jednocześnie nawilżając je i odbudowując.

Bezwzględnie walczy z matowością fryzury i puszeniem się pod wpływem wilgotnego powietrza. Preparat o średniej mocy utrwalenia zapewnia satynową gładkość włosów do 24 godzin. Formuła kremu pozwala na szybkie i równomierne rozprowadzenie go na całej długości kosmyków i wystylizowanie ich palcami lub suszarką. Ponadto stanowi doskonałe zabezpieczenie przed wysoką temperaturą urządzeń do układania włosów, takich jak prostownica. Utrwala fryzurę i nadaje jej piękny, naturalny połysk.

Techni Art Mix Supreme Smooth jest preparatem bez spłukiwania, dzięki czemu działanie odżywiająco-nawilżające zostaje wydłużone do maksimum. Preparat zdecydowanie poprawia wygląd fryzury, która teraz jest lśniąca i jedwabiście gładka.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu