Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Web - Krem włóknisty

 

Profesjonalny preparat do stylizacji włosów Loreal Techni Art Web jest unikatowej formuły kosmetykiem o skutecznym działaniu modelującym. Włóknisty krem rzeźbiący bardzo mocno utrwala ułożone fantazyjnie kosmyki. Doskonale nadaje się do włosów krótki i półdługich pocieniowanych, aby wydobyć ich ustrukturyzowany kształt. Nadaje fryzurze niesamowitego wyrazu, dzięki specjalnym włóknom otulającym wybrane kosmyki i uplastyczniającym je.

Modelowanie włosów z kremem Techni Art Web jest wspaniałą zabawą. Fryzura jest dosłownie rzeźbiona palcami, po czym zostaje mocno utrwalona. Krem włóknisty jest idealny do układania tzw. fryzury w nieładzie. Wybrane pasma są podkreślone, przez ich starannie zaprojektowany kształt, ale efektem jest naturalnie rozczochrana fryzura.

Nakładana na osuszone włosy, pasta modelująca, jest bardzo łatwa w użyciu. Roztarta początkowo w dłoniach, doskonale się wciera w wybrane kosmyki i umożliwia ich dowolna manipulację. Przy układaniu włosów preparatem Techni Art Web można całkowicie poddać się fantazji, rzeźbiąc, ugniatając i wykręcając pasma.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu