Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL PROFESSIONNEL Oxydant 12% - Woda utleniona w kremie 12%

 

Woda utleniona Loreal w kremie jest doskonałej formuły środkiem aktywującym działanie farb i produktów do dekoloryzacji. Nadaje się tylko i wyłącznie do zmieszania z preparatami marki Loreal.

Woda utleniona w kremie ma wspaniałą konsystencje kremu, dzięki czemu przygotowanie końcowej mieszanki jest szybkie i łatwe. Preparat finalny jest niezwykle kremowy i ma doskonałą przyczepność. Wspaniale się nakłada na poszczególne pasma i pozostaje na nich przez cały czas działania farby lub preparatu do dekoloryzacji. Nie spływa i nie brudzi innych kosmyków.

Oxydant Loreal dzięki swojej konsystencji oraz zaawansowanej technologicznie formule pozwala na bardzo precyzyjną aplikację farby, co jest szczególnie ważne w przypadku balejażu, pasemek czy świetlistych refleksów. Włosy po koloryzacji wyglądają naturalnie i pięknie. Kolor jest równy i maksymalnie zbliżony do pożądanego. Profesjonalna koloryzacja włosów Loreal nie powoduje trwałego uszkodzenia łuski przy zachowaniu odpowiednich środków ostrożności.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu