Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL PROFESSIONNEL Oxydant 6% - Woda utleniona w kremie 6%

 

Woda utleniona stabilizowana 6% w kremie jest najwyższej jakości preparatem aktywującym działanie kosmetyków z pigmentem.

Loreal Professionnel Oxydant ma unikatową formułę, dzięki której przygotowanie finalnej mieszanki do nakładania bezpośrednio na włosy, jest niezwykle łatwe i szybkie. Kremowa konsystencja czynni zabieg koloryzacji niesamowicie precyzyjnym i dokładnym. Gęsta formuła zapewnia doskonałą przyczepność preparatu do włosów, dzięki czemu nie spływa on podczas działania koloryzującego.

Oksydant 6% jest preparatem o niskim stężeniu, przez co szkodliwe działanie farby zostaje ograniczone do minimum. Preparaty Professionnel to profesjonalne farby do włosów oraz aktywatory, które gwarantują pożądane rezultaty klientów. Po zabiegach z ich użyciem fryzura nie jest przesuszona i zniszczona, a kolor lśni i zachwyca swoim naturalnym odcieniem. Wodę utlenioną w kremie należy stosować przy zachowaniu szczególnej ostrożności i po zapoznaniu się z zaleceniami producenta.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu