Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Curl Contour - Krem do włosów kręconych podkreślający kontur loków

 

Włosy kręcone, naturalne lub po trwałej ondulacji, mają specyficzną szorstką strukturę. Dzieje się tak ponieważ trwały skręt prowadzi do mikrouszkodzeń łodygi. Bardzo często końcówki włosów kręconych są bardzo suche, ze względu na trudność w dotarciu do nich naturalnego nawilżenia. Pielęgnacja loków jest więc kuracją nawilżająco-regenerującą, przy nadaniu im elastyczności i witalności.

Aby skręt wyglądał korzystnie, nie jest potrzebna stylizacja, ale profesjonalny preparat odżywiający. Krem Loreal Expert Curl Contour bez spłukiwania doskonale radzi sobie z tym zadaniem. Nakładany na włosy wilgotne lub suche dociera do ich głębokiej struktury i nawilża ją oraz odbudowuje. Działa również na zasadzie kremu do stylizacji, nadając piękny, naturalny skręt. Loki są sprężyste i miękkie i nie rozprostowują się. Poszczególne kosmyki są lśniące, a ich faktura gładka i ujarzmiona.

Preparat Expert Curl Contour nie wymaga spłukiwania, dzięki czemu działa jak serum nawilżające. Włosy pozostają pod stałą ochroną przez cały dzień.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu