Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Nature Aux Huiles - Maska wygładzająca do włosów niezdyscyplinowanych

 

Profesjonalne maski Loreal są najwyższej jakości preparatami, które nie wymagają użycia po każdym myciu głowy.Wystarczy stosować je raz lub dwa razy w tygodniu, a efekty widoczne są już za pierwszym razem. Dzieje się tak, ponieważ mają one skondensowana formułę i są dużo bardziej skuteczne niż odżywki do stosowania codziennie. Maski mają gęstą konsystencję i działają jak intensywnie regenerujący balsam do ciała.

Maska Nature Aux Huiles została stworzona na bazie wyłącznie naturalnych składników odżywczych, dzięki czemu regeneruje i wygładza, nie podrażniając skóry głowy. Jej odżywcza formuła wnika głęboko w strukturę włosa, nawilżając ją i nadając satynową gładkość oraz piękny promienny blask. Włosy stają się jedwabiście miękkie w dotyku, lśniące, lekkie i sprężyste.

Dzięki masce Nature Aux Huiles łatwo poddają się stylizacji i rozczesywaniu. Organiczna maska Loreal stosowana jest nawet w przypadku grubych i matowych włosów.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu