Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Nature Re-naitre - Maska odbudowująca do włosów uwrażliwionych i osłabionych

 

Firma profesjonalnych produktów Loreal stworzyła linię organicznych kosmetyków do włosów, która dzięki swojemu naturalnemu składowi jest całkowicie bezpieczna dla skóry głowy, a przy tym doskonale spełnia swoje odżywiające zadanie.

Preparaty Nature Loreal są bardzo wysokiej jakości kosmetykami regenerującymi. Maska odbudowująca do włosów słabych i uwrażliwionych skutecznie dociera do uszkodzonej struktury włosa, by odbudować i wzmocnić ja od wewnątrz. Włosy odzyskują swoją pierwotną miękkość i siłę dzięki bogatym proteinom ryżowym, które przywracają niezwykłą urodę i blask. Głębokie warstwy zniszczonej łodygi zostają odbudowane i widocznie wzmocnione.

Maska Nature Re-naitre, stosowana raz do dwóch razy w tygodniu zamiast odżywki, pozwala uzyskać trwałe efekty, chroniąc włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi i opóźniając procesy starzenia w przyszłości. Mocna fryzura jest piękna, zdrowa i błyszcząca oraz łatwo poddaje się rozczesaniu i układaniu.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu