Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Nature Riche Macadamia - Maska gasząca pragnienie suchych włosów

 

Maska regeneracyjna Loreal to ekskluzywny preparat organiczny, który dzięki całkowicie naturalnym składnikom jest bezpieczny dla zdrowia włosów i skóry głowy. Przesuszona słońcem lub zabiegami chemicznymi fryzura, potrzebuje natychmiastowej intensywnej terapii nawilżającej.

Maska Nature Riche Macademia wychodzi naprzeciw temu zadaniu, gasząc pragnienie nawet najbardziej suchych włosów. Formuła preparatu została oparta o unikatowy olejek z orzechów macademia, który odżywia głębokie warstwy łodygi i zapewnia im natychmiastowe nawilżenie od nasady po same końce. Skutecznie walczy z matowością i kruchością struktury włosa, który teraz jest jedwabiście miękki, sprężysty i pełen blasku.

Ekskluzywny skład organiczny preparatu Nature Riche Macademia zapewnia prawdziwą naturalną kurację regenerującą. Fryzura staje się witalna, zdrowa i lśniąca. Formuła wolna od syntetycznych barwników, aromatów i parabenów gwarantuje bezpieczeństwo dla wrażliwej skóry głowy.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu