Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Volume Expand - Maska nadająca objętość włosom cienkim i delikatnym

 

Maski Loreal to wysokiej skuteczności preparaty wzmacniające do włosów z problemami. Fryzura pozbawiona objętości i życia, delikatna i trudna do ułożenia wymaga specjalnej pielęgnacji rewitalizującej.

Maska Loreal Expert Volume Expand przywraca włosom cienkim odpowiednią gęstość oraz chroni fryzurę przed ich wypadaniem. Formuła profesjonalnego preparatu Loreal wzbogacona została w pochodną mineralnej krzemionki, która wzmacnia i odbudowuje komórki łodygi, stymulując również cebulki do pracy.

System Volume Expand Mineral Si jest bardzo skuteczny w swoim działaniu. Przy regularnym stosowaniu maski Expert Volume Expand, po osiągnięciu upragnionych rezultatów, zapobiega dalszej utracie włosów. Objętość zostaje zachowana, a włosy są pod stałą ochroną wzmacniająco-odbudowującą. Maska już po kilku tygodniach stosowania przynosi widoczne efekty, bez obciążania fryzury. Włosy cienkie i delikatne stają się mocne oraz pełne życia i blasku.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu