Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Age Supreme - Maska zagęszczająca do włosów starzejących się

 

Procesy starzenia dotykają każdą, nawet młodą kobietę. Włos ma określoną żywotność i wraz z upływem czasu fryzura traci objętość. Aby przywrócić włosom młodość, witalność i objętość, zaleca się stosowanie odpowiedniej maski, wzbogaconej o składniki, które hamują działanie wolnych rodników i wspomagają walkę włosów z bezlitosnym czasem.

Maska Loreal Expert Age Supreme bardzo szybko dociera do wnętrza włókna i wzmacnia je od środka. Formuła preparatu posiada system Age Supreme Integral, który łączy czynnik Intra-Cylane i kwasy Omega-6 oraz ceramidy. Zintegrowane działanie tych składników walczy z oznakami osłabienia włosów na skutek procesów biologicznych i czynników zewnętrznych. Hamuje szkodliwe działanie otoczenia, takie jak wysuszające promienie UV.

Dzięki regularnemu stosowaniu maski Expert Age Supreme włosy są widocznie odżywione, nawilżone i wzmocnione. Mają siłę by sprostać upływowi czasu. Dzięki kompleksowemu działaniu składników odżywczych fryzura nabiera elastyczności, blasku i wyraźnej gęstości.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu