Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Force Vector - Maska wzmacniająca do włosów łamliwych

 

Włosy łamliwe są suche i pozbawione blasku. Aby przywrócić im witalność i odpowiednie nawilżenie, konieczna jest starannie dobrana pielęgnacja. Maska Loreal Expert Force Vector to najlepsza kuracja przeciw łamliwości i matowieniu włosów.

Formuła preparatu Loreal posiada zaawansowany technologicznie system Force Vector GlyoCell, będący połączeniem aktywnego czynnika Incell i wyciągu z mleczka pszczelego. Skoordynowane działanie tych dwóch składników gwarantuje dotarcie substancji odżywczych głęboko wewnątrz struktury włosa. Zostaje ona odbudowana i wzmocniona, dzięki czemu włosy stają się elastyczne i odporne na złamania.

Maska Expert Force Vector skutecznie walczy z osłabieniem i wysuszeniem fryzury zapewniając jej sprężystość, lekkość i blask.Preparat nawilża włosy od środka, nie obciążając ich i nie przetłuszczając skóry głowy. Już po pierwszym zastosowaniu maski Expert Force Vector widoczna jest poprawa wyglądu fryzury. Włosy mocne i zdrowe są piękne i pełne blasku.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu