Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Hot Style Iron Finish - Termoaktywne mleczko wygładzające

 

Linia Techni Art Loreal to profesjonalne preparaty do włosów. Sklep internetowy z kosmetykami fryzjerskimi umożliwia nabycie ich do domowej stylizacji przed lustrem. Mleczko do wygładzania włosów Techni Art Hot Style Iron Finish jest skutecznym preparatem ujarzmiającym niesforne kosmyki włosów kręconych lub z tendencja do puszenia się.

Mleczko bez spłukiwania, nakładane na włosy suche, bardzo szybko wygładza i nadaje pięknego blasku fryzurze. Posiada system HOT - Heat Optimising Technologies, który wykorzystuje ciepło urządzeń do stylizacji. W połączeniu z zastosowaniem prostownicy lub suszarki natychmiast aktywuje swoje działanie wygładzające. Dzięki temu zabiegowi, włosy są jedwabiście miękkie w dotyku i zdyscyplinowane, a ich powierzchnia staje się niemal satynowa.

Dodatkowo mleczko Techni Art Hot Style Iron Finish chroni przed wysuszającym działaniem wysokiej temperatury prostownicy. Włosy pozostają zdrowe, a efekt stylizacji jest zachowany na dłużej, dzięki średniej mocy utrwalenia.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu