Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Fiberceutic - Odżywka wzmacniająca i wypełniająca do włosów cienkich i delikatnych

 

Odżywki Loreal są najwyższej jakości preparatami profesjonalnymi, których nabycie do domowej pielęgnacji umożliwia sklep z kosmetykami fryzjerskimi. Expert Fiberceutic to produkt służący do stosowania w przypadku intensywnej kuracji włosów cienkich i delikatnych.

Odżywka Loreal skutecznie wzmacnia i wypełnia osłabioną strukturę włosa. Przeznaczona jest również w przypadku regenerowania głębokich uszkodzeń łodygi. Odżywka do włosów cienkich posiada zaawansowany technologicznie system Fiberceutic Intra-Cylane, który odbudowuje i aktywnie wzmacnia włókno włosa. Preparat do spłukiwania, pozostawiony na włosach przez kilka minut, dociera do głębokich warstw, przywracając im siłę i witalność.

Mocna i miękka w dotyku fryzura łatwo poddaje się stylizacji. Jest wyraźnie podniesiona i zagęszczona. Włosy są odporne na łamanie się i wypadanie, a ich struktura pogrubiona i sprężysta. Stosowanie odżywki Expert Fiberceutic jest zalecane w połączeniu z szamponem wzmacniającym Loreal.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu