Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Force Vector - Odżywka wzmacniająca do włosów łamliwych (do spłukiwania)

 

Pielęgnacja włosów osłabionych wymaga stosowania dobrych preparatów, które skutecznie powstrzymają łamliwość i kruchość ich struktury przez odpowiednie nawilżenie i wzmocnienie. Preparat do spłukiwania Expert Force Vector pozostawiony kilka minut na włosach, aktywnie działa, wnikając w ich włókna i odżywiając je od środka.

Odżywka do włosów osłabionych Loreal błyskawicznie wzmacnia i nadaje im piękny blask oraz witalność. Dzięki Expert Force Vector fryzura staje się gęsta, silna i lśniąca. Włosy przestają się kruszyć i wypadać, a końcówki nie rozdwajają się.

System GlyoCell, będący połączeniem składnika Incell oraz wyciągu z mleczka pszczelego, wzmacnia włosy, zwiększając ich odporność na uszkodzenia mechaniczne podczas stylizacji, rozczesywania oraz zabiegów fryzjerskich. Mocne włosy wyglądają zdrowo, są elastyczne i łatwiejsze do ułożenia, a poprzez dogłębne nawilżenie, przestają być matowe i bez wyrazu.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu