Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Hydra Repair - Odżywka nawilżająca w sprayu (bez spłukiwania)

 

Odżywka do włosów suchych Expert Hydra Repair bez spłukiwania to wygodny kosmetyk profesjonalny w aerozolu, który błyskawicznie nawilża i regeneruje zniszczone partie. Formuła niewymagająca spłukiwania jest wspaniałym i szybkim rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują całodobowego nawilżenia.

Odżywka z systemem Hydra Repair Thermo Bi-Actif sprawia, że włosy stają się widocznie zregenerowane i witalne. Odżywka w spray’u nie obciąża włosów, dzięki czemu fryzura jest lekka i sprężysta. Nawilżone i zdrowe kosmyki lśnią naturalnym blaskiem. Zawarta w odżywce żywica sylikonowa przywraca im miękkość w dotyku i piękny połysk. Dzięki odżywce Expert Hydra Repair włosy są dokładnie wygładzone i zdyscyplinowane. Nie puszą się i nie matowieją. Polimer kationowy zapewnia wysokiej jakości pielęgnację i kontrolę.

Odżywka posiada termoaktywne działanie, dzięki czemu jest jeszcze bardziej skuteczna pod wpływem wysokiej temperatury.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu