Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Volume Expand - Odżywka modelująca w piance nadająca objętość włosom cienkim i delikatnym (bez spłukiwania)

 

Odżywka do włosów cienkich i delikatnych w formie pianki bez spłukiwania jest idealnym preparatem pielęgnacyjnym, który jednocześnie pomaga wystylizować włosy niesforne. Technologicznie zaawansowana formuła wzbogacona minerałami z wapniem, odżywia i unosi włosy od nasady, dzięki czemu wydają się gęste i pełne życia. Preparat Expert Volume Expand pomaga utrwalić fryzurę i jednocześnie zachować jej lekkość.

Odżywka do włosów cienkich bez spłukiwania pogrubia je i dodaje im objętości. Odżywiający kosmetyk Loreal w formie pianki, dzięki swojej unikalnej konsystencji, uwydatnia efekt bujnej, pełnej życia fryzury. Włosy cienkie i delikatne zostają dogłębnie odżywione, gęste i utrwalone.

Preparat Expert Volume Expand dodaje włosom blasku i witalności. Fryzura jest starannie wymodelowana i poskromiona oraz promiennie lśni. Ponieważ odżywka utrzymana jest na włosach przez cały dzień, odżywiające działanie zostaje wydłużone.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu