Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Dekoloryzacja Platinium Plus - Pasta dekoloryzująca (z amoniakiem)

 

Profesjonalna koloryzacja włosów jest niezastąpiona jeśli chodzi o zadowalające rezultaty wykonanego zabiegu.

Po pierwsze farbowanie w salonach fryzjerskich nie niszczy trwale włosów, ponieważ preparaty użyte przez stylistów są stworzone w trosce o bezpieczeństwo zdrowia. Po drugie kolor uzyskany w czasie koloryzacji niemal całkowicie zgadza się z oczekiwaniami. Pasta Platinium Plus o szybkim działaniu z nutriceride i białym woskiem pszczelim służy do trwałej dekoloryzacji włosów. Finalny preparat, nakładany na włosy, tworzony jest na bazie połączenia pasty z aktywatorem odżywczym o maksymalnym stężeniu 12%. Końcowa mieszanka ma kremową konsystencję, umożliwiającą niesamowicie precyzyjne wykonanie zabiegu.

Ze względu na zawartość amoniaku, należy przestrzegać wszelkich środków ostrożności w czasie dekoloryzacji, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia negatywnych skutków ubocznych. Profesjonalna koloryzacja wymaga zapoznania się i zastosowania zaleceń producenta.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu