Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Dekoloryzacja Platifiz Precision - Puder dekoloryzujący

 

Puder do dekoloryzacji Loreal to najlepszej jakości preparat, z użyciem którego profesjonalna koloryzacja włosów jest postawiona na najwyższym poziomie. Platifiz Precision jest nisko-pylącym preparatem o sypkiej formule.

Produkt służy do dekoloryzacji całej fryzury lub wykonania pasemek i balejaży. Preparat Loreal gwarantuje doskonałą precyzję rozjaśniania włosów nawet do 7 tonów. Dzięki wysokiej jakości konsystencji, przygotowanie mieszanki jest szybkie i proste. Puder stosowany jest wyłącznie w połączeniu z kremowym oksydantem Loreal Professionnel. Mieszanka, stworzona według dokładnie podanych przez producenta proporcji, doskonale przylega do włosa i nie spływa w trakcie zabiegu.

Puder do dekoloryzacji został starannie zaprojektowany z myślą o zminimalizowaniu lotności, dzięki czemu jego negatywny wpływ na strukturę włosa został ograniczony do niezbędnego minimum. Profesjonalne artykuły fryzjerskie Loreal do dekoloryzacji gwarantują równomierną i precyzyjną manipulację koloru włosów.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu