Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Dekoloryzacja Platine Precision - Puder do częściowej dekoloryzacji

 

Puder Loreal Platine Precision to profesjonalny preparat służący do częściowej dekoloryzacji włosów. Służy do wykonania balejaży i pasemek zawijanych oraz na wolnym powietrzu. Jest jednym z elementów mieszanki, której zaawansowana formuła umożliwia niezwykle precyzyjną i równomierną aplikację na włosach. Końcowy preparat rozjaśnia kosmyki nawet do 7 tonów.

Niepylący puder przeznaczony jest do połączenia wyłącznie z oksydantem w kremie Loreal Professionnel o maksymalnym stężeniu 12%. Uzyskana mieszanka ma kremową konsystencję o bardzo dużej wydajności. Produkty fryzjerskie Loreal zapewniają koloryzację na najwyższym poziomie. Pasemka i balejaże zostają wykonane dokładnie i niezwykle precyzyjnie. Mieszanka gwarantuje doskonałą przyczepność do włosów.

Profesjonalna koloryzacja włosów oraz dekoloryzacja Loreal gwarantują uzyskanie optymalnego rozjaśnienia przy zminimalizowanych skutkach niszczących i wysuszających.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu