Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Fix Design - Spray do miejscowego utrwalania

 

Profesjonalne preparaty Techni Art Fix Design to najtańsze kosmetyki fryzjerskie Loreal do stylizacji. Sklep internetowy z profesjonalnymi kosmetykami do włosów umożliwia nabycie wysokiej jakości produktów do domowej stylizacji.

Spray do miejscowego utrwalania Loreal jest niezwykle skutecznym preparatem, który pomaga wymodelować piękną fryzurę. Ultramocny kosmetyk Techni Art Fix Design doskonale radzi sobie z utrwaleniem każdego, nawet najbardziej fantazyjnie wymodelowanego kosmyka. Wygodna aplikacja w aerozolu umożliwia precyzyjne zastosowanie preparatu na konkretnym pasmie włosów, nie utrwalając całości.

Spray nie obciąża fryzury i nie pozostawia grubej, sztywnej warstwy na włosach. Zawiera filtry UV, chroniące fryzurę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Preparat Techni Art Fix Design jest wysokiej jakości spraye, który dzięki zaawansowanej technologicznie formule i wysokiej sile utrwalającej pozwala cieszyć się piękna stylizacją nawet do 24 godzin.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu