Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Hot Style Constructor - Termoaktywny spray utrwalający

 

Termoaktywny spray utrwalający Techni Art Hot Style Construktor jest wysokiej jakości preparatem fryzjerskim do stylizacji za pomocą urządzeń termicznych. Unikalna formuła, oparta o system HOT – Heat Optimising Technologies, wykorzystuje wysoką temperaturę suszarki lub lokówki, by pod jej wpływem nadać fryzurze upragnioną objętość i witalność. Średniej mocy utrwalenie gwarantuje zachowanie fryzury na dłużej, bez jej nadmiernego obciążenia i sztywnej warstwy na włosach.

Spray Techni Art Hot Style Construktor, w połączeniu z ciepłem, nadaje powierzchni włosów odpowiednią fakturę, dzięki czemu fryzura lśni, prezentując się promiennie i witalnie. Spray stosowany na włosy suche lub lekko wilgotne, zdecydowanie ułatwia stylizację. Włosy można modelować suszarką i palcami, użycie okrągłej szczotki nie jest konieczne.

Preparat doskonale nadaje się do układania kosmyków suszarką z dyfuzorem. Linia Techni Art to kosmetyki profesjonalne do włosów, czyniąca modelowanie fryzury niezwykle wygodną i sprawną.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu