Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Techni Art Volume Lift - Pianka w sprayu nadająca objętość u nasady

 

Pianki do włosów Loreal zasłynęły swoim skutecznym działaniem podnoszącym fryzurę. Linia Techni Art została stworzona z myślą o tych, którzy w stylizacji stawiają na wysoką jakość produktu.

Preparat Techni Art Volume Lift bardzo skutecznie unosi kosmyki od nasady, wyraźnie nadając optycznego zagęszczenia i witalności. Pianka zapewnia utrwalenie fryzury nawet do 24 godzin od zastosowania. Jest niezwykle skuteczna zarówno w przypadku włosów krótkich, jak i długich. Zapobiega efektowi opadania zmęczonej i uwrażliwionej fryzury. Dodaje jej energii i sprężystości. Preparat Techni Art Volume Lift, mimo siły utrwalenia, nie pozostawia na włosach grubej i sztywnej warstwy. Dzięki temu, fryzura pozostaje w dobrej formie przez długi czas, będąc jednocześnie lekka i naturalna.

Optyczna gęstość jest zagwarantowana dzięki zaawansowanej technologicznie formule, która napowietrza włosy od nasady. Dzięki umożliwionej precyzyjnej aplikacji, jest bardzo łatwa w użyciu. Służy zarówno do stylizacji w salonie fryzjerskim, jak i w domowym zaciszu.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu