Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL PLAY SPRAY SILKY SUNRISE

 

Najlepsze kosmetyki do stylizacji włosów znaleźć można poprzez internetowe sklepy fryzjerskie. Profesjonalny asortyment stosowany przez stylistów gwarantuje wysoką skuteczność tych preparatów.

Loreal Play Spray Silky Sunrise jest najwyższej jakości serum pielęgnacyjno-stylizacyjnym do włosów puszących się i niezdyscyplinowanych. Dwufazowy kosmetyk skutecznie wygładza nierówną powierzchnię włosa, czyniąc go sprężystym i błyszczącym. Emulsja w kolorze jasnym działa uspokajająco, by nadać łusce blasku i aksamitności. Z kolei substancja ciemniejsza skutecznie nawilża i odżywia włosy uwrażliwione i przesuszone.

Preparat Play Spray Silky Sunrise wydobywa z włosów cudowny promienny wygląd dzięki wygładzeniu powierzchni włosa tak bardzo, że zaczyna ona odbijać refleksy nawet najsubtelniejszego światła słonecznego. Serum w Spray’u charakteryzuje się niezwykle skutecznym działaniem nawilżająco-upiększającym. Preparat jest również bardzo łatwy w aplikacji, dzięki postaci w aerozolu.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu