Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Curl Contour - Spray do włosów kręconych podkreślający kontur loków

 

Profesjonalny spray Loreal do włosów kręconych jest jednocześnie odżywką bez spłukiwania oraz preparatem do stylizacji. Działanie podobne do serum kosmetyku Expert Curl Contour gwarantuje nawilżenie suchych i zniszczonych loków oraz nadanie im pięknego, naturalnego blasku. Preparat w spray’u, dzięki niezwykle wygodnej aplikacji, może być stosowany zarówno w salonie fryzjerskim, jak i w domu, czy poza nim.

Szybkie rozpylenie na włosach wilgotnych lub suchych gwarantuje natychmiastową elastyczność i blask kręconych kosmyków. Preparat Expert Curl Contour błyskawicznie dociera do zniszczonej struktury, nawilżając suche końcówki i nabłyszczając loki. Skręt zyskuje piękny, naturalny kształt i sprężystość oraz jedwabistą miękkość.

Expert Curl Contour jest polecany również do włosów po trwałej ondulacji. Skutecznie walczy z matowieniem i kruszeniem fryzury. Odżywione i witalne kręcone kosmyki stają się lekkie i uniesione.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu