Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Volume Expand - Spray unoszący od nasady, do włosów cienkich i delikatnych (bez spłukiwania)

 

Spray Loreal, unoszący włosy od nasady, jest połączeniem odżywki i preparatu do układania fryzury. Produkt Expert Volume Expand skutecznie nawilża i regeneruje włosy cienkie i delikatne, nadając im wyraźnej gęstości. Profesjonalna odżywka, dzięki formule w aerozolu, jest bardzo wygodna i prosta w aplikacji, przez co układanie fryzury jest szybkie i łatwe.

Formuła Volume Expand Mineral, wzbogacona w wapń, uelastycznia włosy. Odżywka Expert Volume Expand dodaje fryzurze elastyczności i jędrności, unosząc ją u nasady. Składniki odżywcze docierają do wnętrza łodygi, aby ją zregenerować i odżywić. Prowitaminy dodają zdrowia i witalności cienkiej i delikatnej fryzurze. Wapń jest niezwykle bogatym odżywczo składnikiem, który bardzo szybko działa, wzmacniając włosy. Fryzura silna i witalna jest mniej podatna na utratę włosów i ich kruszenie się. Zdrowie i witalność objawia się w gęstości i blasku.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu