Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Instant Clear - Szampon oczyszczający do włosów z łupieżem

 

Profesjonalne szampony Loreal to wysokiej jakości kosmetyki do włosów. Sklep internetowy umożliwia nabycie ich do codziennej, domowej kuracji. Skuteczny szampon przeciwłupieżowy Expert Instant Clear pomaga przywrócić naturalną harmonię nawilżenia skóry i zwalczyć bezpowrotnie problem łuszczenia. Formuła preparatu Loreal zawiera Piritone, składnik powstały w wyniku połączenia pirytionianu cynku i alfa-bisabololu.

Została ona również wzbogacona w witaminę PP. Dzięki starannemu doborowi witamin i związków odżywczych szampon na łupież Expert Instant Clear skutecznie i szybko zwalcza go nie wysuszając skóry głowy i nie obciążając włosów. Preparat pielęgnacyjny Loreal czyści i regeneruje fryzurę, przywraca równowagę nawilżenia oraz pełnię zdrowia i blasku.

Regularne stosowanie szamponu Expert Instant Clear sprawia, że łupież znika a ryzyko jego powrotu zostaje wyeliminowane. Szampon został gruntownie przebadany dermatologicznie jako leczniczy preparat dla skóry głowy, jest całkowicie bezpieczny.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu