Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Power Clear - Szampon do intensywnej kuracji przeciwłupieżowej

 

Niezwykle skuteczny szampon przeciwłupieżowy Loreal jest stosowany, tam gdzie reszta kosmetyków zawodzi. Expert Power Clear jest preparatem, który stanowi intensywną i bezwzględną walkę z łupieżem.

Bardzo szybko przywraca skórze głowy zdrowie, eliminując problem łuszczenia się. System szamponu przeciwłupieżowego Power Clean Selenium Ap jest najwyższej jakości formułą z aktywnym składnikiem dwusiarczku selenu, który działa nawet na najbardziej uporczywy łupież. Szampon Expert Power Clear już po pierwszym użyciu przynosi widoczne efekty oraz poprawę stanu skóry głowy, ponieważ preparat natychmiastowo redukuje swędzenie i pieczenie. Szampon, eliminując łupież, skutecznie zapobiega jego nawrotom.

Dodatkowo pozostawia włosy miękkie w dotyku i lśniące, głęboko je oczyszczając. Stosowany regularnie 2 razy w tygodniu przez miesiąc przynosi upragnione rezultaty. Ze względu na bardzo skuteczny dwusiarczek selenu w składzie szamponu, nie powinien być stosowany na uszkodzoną skórę.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu