Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Pure Resource - Szampon oczyszczający do włosów normalnych i tłustych

 

Skuteczne szampony Loreal są profesjonalnymi preparatami, które wykazują bezwzględną skuteczność z problemami ze skórą głowy. Szampon Expert Pure Resource jest dogłębnie oczyszczającym kosmetykiem, który przywraca skórze głowy pełną równowagę nawilżenia.

System Pure Resource Citramine polega na unikatowej formule z oczyszczoną wodą zawierającą przeciwutleniacz w postaci witaminy E i składnikiem zmiękczającym wodę. Dzięki bogactwu składników odżywczych szampon Loreal bardzo skutecznie oczyszcza włosy, które na długo odzyskuję blask, lekkość i świeżość. Preparat Expert Pure Resource eliminuje problem przetłuszczonych włosów bezwzględnie i trwale, nie przesuszając włosy.

Szampon Loreal usuwa wszelkie zanieczyszczenia, dzięki czemu umożliwia dotarcie do głębokiej struktury włosa licznym składnikom odżywczym zarówno swoim, jak i tym, zawartym w odżywkach i maskach. Poprzez dogłębne oczyszczenie zwiększa skuteczność preparatów pielęgnacyjnych.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu