Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Delicate Color - Szampon do delikatnych włosów farbowanych

 

Szampon do włosów farbowanych Loreal jest podstawą pielęgnacji fryzury po zabiegu koloryzacji, dekoloryzacji lub rozjaśniania. Formuła preparatu bogata w składniki odżywcze pozwala im natychmiastowo wniknąć w zniszczoną lub przesuszoną łodygę włosa i odżywić ją od wewnątrz.

Dzięki kompleksowemu nawilżeniu i regeneracji włosy zyskują piękny i zdrowy blask. Profesjonalny szampon Expert Delicate Color posiada zaawansowany technologicznie system ochrony koloru Vitamino Color, dzięki czemu głęboka barwa, uzyskana w trakcie farbowania, zachowana jest na dłużej. Kolor jest intensywny i nie poddaje się łatwo płowieniu ani wypłukiwaniu. Formuła luksusowego kosmetyku Loreal, wolna od syntetycznych barwników, parabenów i sylikonów, działa odżywiająco i regenerująco, nie obciążając włosów.

Aby w pełni chronić głęboki kolor włosów, należy stosować szampon Expert Delicate Color regularnie w połączeniu z odżywką lub maską Vitamino Color.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu