Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Age Supreme - Szampon zagęszczający do włosów starzejących się

 

Włosy starzejące się wymagają odpowiedniej kuracji wzmacniająco-odmładzającej. Wraz z upływem czasu fryzura staje się przerzedzona i pozbawiona życia. Na taki stan rzeczy maja wpływ różnego rodzaju czynniki, w tym biologiczne. Procesy starzenia przyspieszają zabiegi chemiczne oraz stylizacja gorącymi urządzeniami.

Włosy stają się matowe i słabe, łatwo wypadają. Preparat Loreal Expert Age Supreme to szampon do włosów osłabionych, który w czasie regularnego stosowania dostarcza niezbędnych składników odżywczych, skutecznie oczyszczając i odświeżając. Starannie wypracowana formuła preparatu wzbogacona została o kwasy Omega-6 i ceramidy, które dostarczają włosom materiał budulcowy i pomagają odżywić włókno włosa.

Dzięki systemowi Age Supreme Integral fryzura staje się gęsta i uniesiona, przez co nabiera wyraźnej objętości. Szampon Expert Age Supreme nadaje włosom blasku i witalności. Są one wyraźnie wzmocnione i zabezpieczone przed wolnymi rodnikami oraz szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, w tym słońcem i wodą.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu