Profesjonalizm

Wszystkie nasze kosmetyki, są używane przez najbardziej znanych specjalistów na świecie. Daje ci to gwarancję profesjonalizmu z najwyższej półki.

Prestiż

Marki oferowane państwu w naszym sklepie należą do najbardziej prestiżowych na rynku. Nasze produkty pozwolą ci przyciągnąć bardziej zamożnych klientów

LOREAL Expert Intense Repair - Szampon nawilżajacy do włosów suchych

 

Liczne zabiegi stylizacyjne, farbowanie, rozjaśnianie, palące słońce, i twarda woda wysuszają włosy. Fryzura traci naturalnie piękny wygląd, matowieje, kruszeje i przerzedza się.

Aby zapewnić włosom witalność i głęboko je nawilżyć, zaleca się stosowanie odpowiedniego preparatu regeneracyjnego Loreal. Szampon Rxpert Intense Repair przywraca optymalny poziom nawilżenia dzięki zaawansowanemu technologicznie systemowi Intense Repair Cuti Liss, który zawiera witaminę B6, będącą naturalnym źródłem piękna, aktywne proteiny i ceramidy, które wzmacniają komórki włosa, odbudowując je i stymulując do intensywnej produkcji.

Dzięki starannie zaprojektowanej formule, szampon Expert Intense Repair aktywnie nawilża włosy suche, nie prowadząc do ich trwałego obciążenia. Równowaga lipidowa zostaje zachowana, a włosy są miękkie i błyszczące. Nierówna struktura łodygi zostaje wygładzona, przez co włosy łatwo poddają się rozczesaniu i układaniu. Szampon Loreal skutecznie walczy z kruchością i sztywnością włosów, przywracając im piękno i witalność.

 

włosy

Gwarancja Sukcesu

Firma Enin to gwarancja sukcesu. Oferujemy najlepszy jakościowo towar jaki można dostać na światowych rynkach, w cenie niższej niż nasi konkurenci. Ponadto zapewniamy fachową obsługę klienta. Dzięki temu jesteśmy liderami biznesu